BlogPszczelarski

Blog pszczelarski

Jak rozwinąć pasiekę? Twój własny sklep, blog i hodowla matek na 4apis.pl
2


Założyłeś pasiekę, z satysfakcją zrobiłeś pierwsze i kolejne miodobranie. Praca przy pszczołach to Twoja pasja – przyjemna i pożyteczna zarazem.  Z czasem czujesz jednak, że byłoby dobrze, gdyby to niezwykłe hobby dawało Ci więcej profitów.

Gdy rodzą się pytania…

Założenie nawet kilkupniowej pasieki nie należy do najtańszych. Sam dobrze wiesz, ile wydałeś na ule, rodziny pszczele oraz szereg potrzebnych sprzętów i narzędzi. Zdajesz sobie też sprawę, że pszczelarstwo to zajęcie na „pełen etat”, któremu trzeba poświęcić sporo czasu. Jesteś jednak zdeterminowany i zdecydowany na kontynuowanie pszczelarskiego zajęcia; marzysz, by z czasem powiększyć pasiekę.

Dzięki rzetelnej gospodarce udaje Ci się pozyskać dużo miodu, a także pyłku, propolisu czy innych produktów pszczelich. Obdzieliłeś nimi już pół rodziny! – i nadal masz sporo do rozdania… Przy tym chętnie porozmawiałbyś z kolegami „po fachu”, podzieliłbyś się swoją wiedzą pszczelarską, pomysłami i radami z innymi pasjonatami pszczelarzenia oraz amatorami miodu.

W Twojej głowie zaczynają rodzić się pytania: Jak sprzedać miód i pyłek? Czy opłaca się zakładać własną stronę internetową, sklep lub blog? Jak dotrzeć do osób, które zainteresuje to, co robisz? Gdzie najlepiej kupić niezbędne sprzęty, ule, matki, opakowania do miodu?

… znajdź najlepsze rozwiązanie

Do sprawy podejdź spokojnie. Pamiętasz, jak zaczynałeś z własną pasieką? – od jednego, dwóch uli, nie więcej – ot, w razie czego. Tak samo postępuj dalej – idąc małymi kroczkami, zrobisz jeden wielki krok naprzód!

Zamiast porywać się na to, co niepewne i co bez wątpienia pociągnie za sobą olbrzymie koszty, wypróbuj gotowe narzędzia przygotowane z myślą o pszczelarzach – takie, jak serwis 4apis.pl, na którym właśnie się znajdujesz. To właśnie tutaj, na 4apis.pl, założysz – i to całkowicie za darmo! – własny sklep pszczelarski, blog oraz kalendarz hodowli matek, a także będziesz mógł zareklamować Twoją pasiekę oraz brać aktywny udział w życiu pszczelarskiej społeczności.

Twój sklep pszczelarski

Banalnie prosty w obsłudze system 4apis.pl umożliwi Ci wystawienie do sprzedaży skarbów z Twojej pasieki: miodu, pyłku, propolisu, pierzgi, wosku, a także uli, rodzin pszczelich oraz dowolnych sprzętów i narzędzi pszczelarskich.

W ciągu kilku chwil dodasz nazwę i interesujący opis produktu oraz własne zdjęcia, ustawisz rodzaj i koszt dostawy, cenę, wagę, ilość sztuk, walutę czy czas trwania oferty.

Wystarczy, że klient kliknie przycisk koszyka, by zamówić Twoje produkty – obsługa systemu sklepu w 4apis.pl działa tak samo, jak w każdym innym sklepie internetowym. Transakcje są w pełni bezpieczne, a pieniądze za zakupy są przelewane na Twoje konto bankowe.

Twój blog pszczelarski

Własny blog na 4apis.pl pozwoli Ci publikować dowolne wpisy: od artykułów poradnikowych i eksperckich, przez opisy doświadczeń z pasieki, aż po miodowe przepisy kulinarne. Każdy wpis będziesz mógł uzupełnić o piękne zdjęcia i przyciągające uwagę filmy.

Ciekawe artykuły i galerie zdjęć to skuteczny sposób na stworzenie wizerunku specjalisty oraz promocję własnej pasieki.

Mając do dyspozycji blog na 4apis.pl, nie musisz już wydawać pieniędzy na zakładanie własnej strony WWW. Na 4apis.pl, który jest doskonale wypozycjonowany w internecie, szybko i bez ponoszenia kosztów dotrzesz do tysięcy odbiorców!

Twój kalendarz hodowli matek online

Twórz własne serie, dodawaj reproduktorki i uliki weselne, jednym kliknięciem określaj daty, zadania i efekty, takie jak ilość matek przełożonych i przyjętych.

Proste w obsłudze, a zarazem zaawansowane narzędzie kalendarza hodowli matek na 4apis.pl pozwoli Ci pozbyć się zawsze ginących kartek z zapiskami, uporządkować zadania i mieć pełną kontrolę nad bezpieczną i efektywną hodowlą!

Jeśli posiadasz stosowne zezwolenie, z poziomu konta na 4apis.pl możesz także wystawić matki do sprzedaży – system narzędzia maksymalnie ułatwi Ci obsługę każdego zamówienia i kontakt z Twoimi klientami.

4apis.pl doda Ci skrzydeł

Jeśli czujesz, że znalazłeś to, czego szukałeś dla rozwoju Twojej pasieki – nie zwlekaj i zarejestruj własne konto na 4apis.pl już dziś!

TWÓJ WŁASNY SKLEP, BLOG I ORGANIZATOR HODOWLI MATEK ZA DARMO. NA ZAWSZE. 

 10       5
  
        pszczola  |  7 lat temu  |  Odpowiedz  |  Zgłoś
Najczęściej pszczelarstwo to zajęcie z ojca na syna.
0   0Gość  |  7 lat temu  |  Zgłoś
Masz rację, choć dzięki internetowi coraz więcej młodych ,,z ulicy" zaczyna pszczelarzyć. Ja jestem takim przypadkiem.
0   0